OpenStudio arkitekters kontor i Media Evolution City. Foto: Sebastian Borg

OpenStudio arkitekter

Karta OpenStudio arkitekter

Besöksadress

OpenStudio arkitekter AB
Media Evolution City
Stora Varvsgatan 6A
211 19 Malmö

Visa på OpenStreetMap eller Google Maps

Mikael Nordvall OpenStudio arkitekter

Mikael Nordvall, arkitekt MSA

mikael@openstudio.se
tel 072 85 36 400

Pontus Åqvist OpenStudio arkitekter

Pontus Åqvist, arkitekt MSA

pontus@openstudio.se
tel 072 85 36 401

Elin Algotsson OpenStudio arkitekter

Elin Algotsson, arkitekt MSA

elin@openstudio.se
tel 073 74 72 990

Peter Nilsson OpenStudio arkitekter

Peter Nilsson, arkitekt MSA

peter@openstudio.se
tel 072 85 36 402

Johanna Enhörning OpenStudio arkitekter

Johanna Enhörning, arkitekt MSA

johanna@openstudio.se
tel 072 85 36 520

Yasser Khan OpenStudio arkitekter

Yasser Khan, arkitekt

yasser@openstudio.se
tel 072 85 36 012